Nůžkový stan 3×3 metry

Každý, kdo má rád léto, si většinou oblíbí i letní sezení po večerech, užívání si prosluněného dne a nebe bez mráčků až do sladkého konce, kterým se stává západ slunce. Kdo si nelibuje ve večerních hodinách, ale radši vyrazí na chalupu, si zase oblíbí velký oběd v podobě grilování nebo nějaké zahradní oslavy. Pro Vás pro všechny je tento článek určen. Chci se totiž zaměřit na zahradní párty- stany.


Nůžkový stan 3x3 metry
V letním období se může stát, že nám počasí nepřeje, přijde přeháňka a my musíme vše, co by se mohlo vodou poškodit,  odnést domů a obvykle něco zapomeneme a následně tohoto činu litujeme. Nic takového se ale stávat nemusí, stačí si jednoduše  věci zanést, rovnou při přípravě, do stanu a problém je vyřešen.

Říkáte si, že nechcete, aby Vám na zahradě stál další dům, ale chcete si užít prosluněných dnů? Proč by něco takového nebylo možné, stačí si koupit nůžkový stan 3x3 metry, do kterého se uschovají všechny nezbytné potřeby, které budou před deštěm ochráněny. Stejně dobře poslouží i jako obrana před horkým sluníčkem, které v létě pálí. Takový stan má mnohé využití, které si sami můžete upravit, dle Vaší potřeby.

Nůžkový stan 3x3 metry lze také lehce přenést na jiné místo, složit a následně rozložit. Nejedná se o nic složitého. Cenová relace je dostupná téměř pro každého. Jistě ho také oceníte při firemním večírku, když se osazenstvo bude chtít schovat do stínu. Pokud ovšem prahnete po větším prostoru, můžete si vybrat ze širokého sortimentu párty-stanů v různých rozměrech.

Sám tento typ  stanu vlastním a nemůžu si ho vynachválit. Jedná se o doplněk zahrady, který ocení každý člen rodiny nebo kolega z práce při večírku. Se synem jsme chvíli přemýšleli, jak ho sestavit, ale ve výsledku šlo vše lehce. Po dvou letech se stal již součástí letních dnůi večírků pořádaných mimo rodinný kruh. Také mě velmi překvapila variabilita a možnost ho využít dle vlastních potřeb. Když nám stan překáží, je během pár minut přemístěn nebo úplně složen.

Jde o doplněk, bez kterého si léto  ani nedokáži představit.