Úskalí oslav pod širým nebem

Chcete-li uspořádat oslavu pro větší počet lidí, při její organizaci začínáte coby první položku řešit vhodné prostory. Ideální je za hezkého počasí využít možnost nezůstat uvnitř například v sálu, ale uchýlit se ven.

Úskalí oslav pod širým nebem

V takovém případě si zpravidla přejete, aby matka příroda nebyla proti vám a vykouzlila slunečnou oblohu. Ta vám přání samozřejmě obratem splní. Venku je v den konání, vámi týdny dopředu plánované události, takové horko, že se roztéká i nádobí podobně jako ve slavné scéně se lžičkami v jednom nejmenovaném českém filmu.

Jak vyřešit situaci? Jak usměrnit sluneční paprsky? Jak ochránit svoje hosty i před případným lehkým deštíkem, kdyby přece jen z oblohy někdo vyslyšel vaše prosby, ať trochu zaprší?  Grilovat se mají připravené poživatiny, ale rozhodně ne, vy! A nemuset se současně vzdávat nádherné atmosféry, kterou získá každá oslava pod širým nebem, ať firemního nebo soukromého rázu?

S party stanem přemůžete přírodu a téměř poručíte větru, dešti

Řešením jsou zahradní party stany. Oblíbený je především jeden typ. A to takzvaný nůžkový stan. Díky specifické konstrukci ho snadno zvládnete rozložit a stejně jednoduše ho následně rozeberete.        
Většinou se setkáte s nůžkovým stanem 3x3 metry. To jsou dostatečně praktické rozměry, které se vejdou na každou zahradu a zároveň poskytnou dostatečný prostor pro všechny účastníky. Jakmile ho zase složíte, vejde se navíc do malé praktické tašky, ve které ho můžete uschovat, aniž by vám potom překážel. Stan můžete i přenášet, v klidu s ním cestovat a odpadá vám i složitý převoz konstrukce na místo konání a nazpět. A rozhodně se navíc nemusíte bát, že u vašeho domu vyroste obrovské nevzhledné cosi, co připomíná vojenskou kuchyni. 

Moderní party stany mají krásný design a mnoho barevných provedeníarozhodně tak přispějí k  romantické atmosféře například při svatbách konaných ve volné přírodě.
Díky slevě až 50 %  - navíc nyní při jejich nákupu můžete i značně ušetřit.