Hrejte si u zahradních setů


Člověče, nezlob se si každý z nás dobře pamatuje z dob svého dětství. A věřte, nebo ne, dodnes se tato populární hra těší velké oblibě. Dnes ale můžeme na trhu najít další skvělé deskové i karetní hry, se kterými můžeme strávit příjemné odpoledne za zahradě, usazeni do některého z krásných zahradních setů.

Pandemic

U této deskové hry se setkáváme s velmi neotřelým herním mechanismem, ve kterém nesoutěží jednotliví hráči mezi sebou, ale musí se semknout jako jeden tým a porazit hru samotnou. Světem se totiž začaly šířit nejrůznější nemoci, od cholery po tyfus, postupně jejich intenzita roste, až propuknou v pandemii a tak nezbývá, než semknout tým odborníků a zachránit planetu. Vhledem k dramatičnosti celé hry doporučujeme usednout do opravdu stabilních kusů zahradních setů, například do pevných křesel ze zahradního setu ORLANDO.

Osadníci z Katanu

Populární desková hra z dílny Klause Teubera si již více než 20 let získává nadšené hráče po celém světě. Svět doposud neobydleného ostrova, množství přírodního bohatství a litý herní souboj o nadvládu nad ostrovem. Počet hráčů se ideálně pohybuje mezi třemi až čtyřmi, a tak se vám bude pospolu nejlépe hrát v některém ze zahradních setů pro 4 lidi, designově krásný a cenově přístupný ej například zahradní set Lemon.

Krycí jména

Zcela nová, ale již cenami ověnčená hra, nese název Krycí jména, což zcela odpovídá také jejímu obsahu. Cílem hry je vypátrat z jednoslovných indicií agenty a usvědčit vraha. Povede se to dříve, než vrah odhalí všechny agenty? Poutavá slovně-desková hra lze hrát také na pohodlnýnch taburetek, dodávaných v povedených zahradních setech GARTH.

Dobble

Českým hráčům již dobře známá hra Dobble nevyžaduje moc místa, jediná potřebná plocha je na ukládání balíčku karet. Srovnáním jednotlivých karet nacházíme stejné znaky, díky kterým se můžeme karty zbavit. Je to těžko uvěřitelné, ale na každých dvou kartách je vždy alespoň jeden znak stejný. Při hraní dobble se vám bude perfektní sedět například v zahradním setu ALPEN..